Wypromuj swój biznes w Internecie

Stwórz wirtualną wizytówkę firmy

Zostań liderem w swojej branży

Kawa na eventy w Warszawie

Kawa na eventy w Warszawie

Firm, które oferują swoim klientom catering kawowy, w samej tylko stolicy jest zapewne sporo. Problem jest tylko, którą z nich wybrać. Warto sprawdzić atrakcyjną ofertę firmy BikeCafe. Nie jest to typowa kawiarnia ani firma cateringowa. Jedno jest pewne - każdy, kogo interesuje najlepsza kawa na a eventy w Warszawie i nie tylko, powinien zdecydować się na kawę z roweru. Dlaczego? Taka mobilna kawiarnia na kółkach na pewno pozytywnie zaskoczy gości każdego eventu, niezależnie od jego rangi. Jak sama nazwa wskazuje, podstawą takiej mobilnej kawiarni jest rower, a cała konstrukcja przypomina rikszę.

Taka rowerowa kawiarnia to doskonała okazja na promocję każdej firmy, gdyż wszystkie banery na takiej kawiarni mogą być spersonalizowane i dopasowane pod konkretnego klienta. Rekomendowana firma na swojej stronie internetowej udostępniła kilka plików. Ma to pomóc w podjęciu decyzji wszystkim niezdecydowanym, którzy wahają się, czy warto wynająć taki nietypowy catering kawowy. Wśród udostępnionych na stronie plików można znaleźć pliki graficzne zatytułowane:

  1. Wizualizacja możliwości brandingu roweru”.
  2. Pusty kubek do wizualizacji”.
  3. Wymiary roweru BC”.
  4. LOGO BASIC”.

Catering kawowy na eventy to zaledwie ułamek tego, co może zaoferować rekomendowana firma. Każdy, kto jest zainteresowany prowadzeniem takiej mobilnej kawiarni w swoim mieście, powinien skontaktować się z pracownikami firmy. Oni chętnie udzielą wszystkich niezbędnych informacji na temat tego, jakie warunki trzeba spełnić, aby podpisać umowę franczyzową. Odpowiedzą na wszystkie nurtujące pytania. Pomogą też w rozkręceniu biznesu, np. wspomagając finansowo.

Filip Kucharski 2019-04-20 0 komentarzy

Zostaw nam komentarz jeżeli ten artykuł Ci się podobał!