Wypromuj swój biznes w Internecie

Stwórz wirtualną wizytówkę firmy

Zostań liderem w swojej branży

Kolimatory do ASG

Kolimatory do ASG

Alternatywą dla tradycyjnych metod celowniczych, czyli muszki i szczerbinki, są nowoczesne celowniki oparte na technologii zaczerpniętej z prawdziwego pola walki. Kolimatory do ASG są narzędziami celowniczymi wykorzystującymi zjawisko kolimacji do zwiększenia precyzji strzelania. Dioda LED wyświetla punkt na szybce celowniczej, co pozwala zmniejszyć czas obierania celu do minimum, celowanie w trudnych warunkach oświetleniowych, a nawet w nocy.

W ofercie sklepu internetowego naostrzu.pl znajduje się szeroki wybór celowników kolimatorowych, które świetnie sprawdzą się nie tylko na replikach ASG, ale również w tradycyjnej broni palnej, myśliwskiej i wiatrówkach. Dzięki możliwości wykorzystania przejściówki montażowej, narzędzie celownicze może być zamontowane na każdej broni krótkiej, długiej czy nawet kuszy, znacząco zwiększając frajdę ze strzelania do celu na strzelnicy czy w warunkach terenowych.

Duża różnorodność dostępnych modeli pozwala znaleźć sprzęt, który będzie odpowiedni do indywidualnych preferencji klienta, a wykonanie z najwyższej jakości materiałów gwarantuje dużą wytrzymałość oraz odporność na czynniki zewnętrzne, jak wstrząsy, uderzenia czy zanurzenie w wodzie. Dodatkowym plusem wykorzystania kolimatorowych przyrządów celowniczych jest ich szeroki punkt widzenia, który pozwala na komfortowe celowanie w porównaniu do muszki i szczerbinki czy tradycyjnego celownika optycznego. Zasilanie baterią, efektywne wykorzystanie diody i ogniwo słoneczne wbudowane w niektórych modelach pozwala na pracę nawet do 50 000 godzin.

Tadeusz Zawadzki 2019-06-09 0 komentarzy

Zostaw nam komentarz jeżeli ten artykuł Ci się podobał!