Wypromuj swój biznes w Internecie

Stwórz wirtualną wizytówkę firmy

Zostań liderem w swojej branży

Laserowa metoda usuwania tatuaży Dolnośląsk

Laserowa metoda usuwania tatuaży Dolnośląsk

Posiadanie tatuaży jest rzeczą wyjątkową. Jedne osoby je uwielbiają i gdyby mogły, wytatuowałyby całe ciało. Innym się podobają i lubią mieć małe tatuaże. Wiele osób robi sobie taką ozdobę pod wpływem emocji lub wykonuje sobie jakiś znaczący symbol. Często jednak bywa, że wraz z upływem czasu znak na ciele przestaje się podobać. 

Czy istnieje skuteczny sposób na usunięcie tatuażu z ciała? Tak. Medycyna estetyczna rozwinęła się tak bardzo, że mało jest rzeczy niemożliwych. Usuwanie tatuaży w dolnośląskim w gabinecie Dream Lift jest w pełni bezpieczna, ale co ważniejsze - skuteczna. Laser Q-switch jest nowoczesnym urządzeniem służącym do usuwania tatuaży. Zabieg nie wymaga znieczulenia. Podczas jego wykonywania pacjent może jednak odczuwać pieczenie lub szczypanie. Po zabiegu może wystąpić krótkotrwały obrzęk. Następnie dochodzi do złuszczania naskórka, które może potrwać od 2 do 4 tygodni. Aby całkowicie pozbyć się tatuażu, należy wykonać kilka serii zabiegu.

Pacjent zaraz po zastosowaniu lasera powinien schłodzić miejsce i używać maści ochronnej z witaminą A. Sam zabieg polega na tym, że promień lasera o specjalnie dobranej długości fali, w ultrakrótkich impulsach o wysokiej energii powoduje odparowanie barwnika z powierzchownych warstw skóry oraz rozbicie cząstek barwnika w warstwach głębszych, które następnie ulegają wchłonięciu. Zabieg przynosi bardzo dobre rezultaty, jest także w pełni bezpieczny dla skóry. Skuteczność laseroterapii zależy od rodzaju zmiany, głębokości, na której znajduje się barwnik, jego ilości, a w przypadku tatuaży techniki jego wykonania i koloru.

Urządzenie to służy nie tylko do usuwania tatuaży, ale także przebarwień, plam starczych, pieprzyków, znamion. Jest to więc bardzo uniwersalna i funkcjonalna maszyna, która skutecznie sprawdzi się u wielu pacjentów. Wszyscy, którzy chcą usunąć tatuaż, mogą udać się bezpośrednio do gabinetu i poddać się serii - od 2 do 5 - zabiegów. 

Karolina Kołodziej 2019-07-26 0 komentarzy

Zostaw nam komentarz jeżeli ten artykuł Ci się podobał!