Wypromuj swój biznes w Internecie

Stwórz wirtualną wizytówkę firmy

Zostań liderem w swojej branży

Polisa PZU - gdzie wykupić w Andrespolu?

Polisa PZU - gdzie wykupić w Andrespolu?

Zakupienie dodatkowego ubezpieczenia może okazać się dobrze przemyślaną decyzją, jeśli planuje się wyjazd do miejsc, w których uzyskanie pomocy może być problematyczne, a koszty chociażby opieki medycznej są naprawdę wysokie. W takiej sytuacji ubezpieczyciel zwraca poniesione wydatki lub też ponosi je w imieniu ubezpieczonego. Biorąc pod uwagę liczbę zdarzeń losowych, które mogą (choć nie muszą) zdarzyć się na rodzinnych wakacjach, taka ochrona jest z pewnością przydatna. Warto pamiętać, że każdy wypadek to spory stres. Korzystając ze wsparcia polskiego doradcy ubezpieczeniowego, który podpowie, co zrobić w danej chwili, można zadbać o wszystkie ważne sprawy, w tym uzyskać potrzebne dokumenty i zaświadczenia z przebiegu leczenia.

Osoby, które pragną wykupić sobie dodatkową polisę turystyczną, obejmującą jako beneficjentów nie tylko podpisującego, ale także członków jego rodziny, mogą wybrać propozycję PZU. W Andrespolu możliwość podpisania takiej ochrony daje firma Emultipolisa Sp. z o. o. Zakres, jaki obejmuje ubezpieczenie, jest każdorazowo przedstawiany w umowie, wraz ze składkową kwotą za świadczenie. 

Wykupione OC na wakacje można rozszerzyć o Assistance lub też nabyć polisę NNW. Każdy rodzaj pozwala na uniknięcie skutków różnych zdarzeń losowych, nie tylko przypadków zachorowań (z koniecznością hospitalizacji lub bez), ale chociażby kradzieży bagażu lub dokumentów. Z ubezpieczenia można pokryć również koszt wynajmu auta zastępczego, jeśli samochód rodzinny uległ w trasie awarii.

Krystian Wróbel 2022-10-08 0 komentarzy

Zostaw nam komentarz jeżeli ten artykuł Ci się podobał!