Wypromuj swój biznes w Internecie

Stwórz wirtualną wizytówkę firmy

Zostań liderem w swojej branży

Producent worków

Producent worków

Ziarna, makarony, orzechy, musli, ogórki kiszone, pochłaniacze zapachów, nawozy dla kwiatków i wiele innych produktów potrzebuje odpowiednich opakowań, które skutecznie zachowują właściwości artykułów. W przypadku branży spożywczej należy dołożyć wszelkich starań, aby towary były pełne smaku i aromatów tuż po otwarciu. Dlatego firma Moderno Mundo zajmuje się produkowaniem wysokiej jakości wielowarstwowych folii i opakowań.

Producent worków dokłada starań, aby w asortymencie znajdowały się najróżniejsze modele zamknięć. Dla przemysłu spożywczego przygotowano worki doypack, stabilo, płaskie, ekologiczne oraz laminaty na roli. Pod adresem internetowym znajdują się zdjęcia dotychczasowych realizacji, które obejmują opakowania dla kaw, cukru kokosowego, kapusty kiszonej. Warto zdecydować się również na nadruk fleksograficzny, który nie ulega łatwo przetarciu lub zniszczeniu. Producent worków może pochwalić się odpowiednimi maszynami do drukowania wcześniej zaprojektowanych wzorów, które nanosi się na plastikowe lub papierowe zamknięcie. Nadruki są bardzo trwałe, estetycznie wykonane, a najdrobniejsze napisy doskonale widoczne.

Firma zapewnia wykonanie dużych zamówień, jak i tych znacznie mniejszych. Pozwala to sądzić, że każdy klient otrzyma kompleksową pomoc przy tworzeniu najlepszych doypacków. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się worki ekologiczne, które są w 100% przetwarzalne. W razie pytań o wspomniane produkty warto kontaktować się telefonicznie z działem obsługi klienta.

Fabian Wilk 2021-01-10 0 komentarzy

Zostaw nam komentarz jeżeli ten artykuł Ci się podobał!