Wypromuj swój biznes w Internecie

Stwórz wirtualną wizytówkę firmy

Zostań liderem w swojej branży

Test na wyciek płynu owodniowego

Test na wyciek płynu owodniowego

Całodobowa apteka na Pradze-Północ gwarantuje swoim klientom dostęp do wielu środków farmaceutycznych i innych produktów medycznych. Dzięki bogatemu asortymentowi i działalności 24/7 zapewnia nieustanny dostęp do niezbędnych dla zdrowia preparatów. Personel Apteki Namysłowskiej tworzą doświadczeni farmaceuci o wysokich kwalifikacjach. Osoby korzystające z oferty placówki mogą więc liczyć na profesjonalną obsługę oraz cenne doradztwo.

Oferta obejmuje między innymi szeroki wybór produktów dedykowanych kobietom w ciąży. Stan ten wymaga szczególnej dbałości o zdrowie. Obserwacja swojego organizmu pozwala przyszłej mamie mieć pewność, że jej dziecko prawidłowo się rozwija. Dostępny w asortymencie apteki test na wyciek płynu owodniowego to bez wątpienia produkt, który doceni każda ciężarna. Ma on postać wkładki higienicznej, która zabarwia się w przypadku odejścia wód płodowych. Wynika to z faktu, że wartość ich pH wynosi powyżej 6,5, a właśnie na takie rodzaje cieczy reaguje test. Regularne korzystanie z wkładek pozwala kobiecie kontrolować stan pęcherza płodowego. Jego przebicie i sączenie się wód płodowych jest niebezpieczne zarówno dla dziecka, jak i matki, może bowiem prowadzić do poważnego zakażenia bakteryjnego.

Test na obecność wód płodowych rekomendowany jest przede wszystkim ciężarnym, które odczuwają wilgoć w miejscu intymnym. Wkładek mogą jednak używać wszystkie panie w ciąży, gdyż dają one duże poczucie spokoju o bezpieczeństwo dziecka. Oferowane w aptece testy pochodzą od renomowanych producentów i mają niezbędne certyfikaty jakości.

Nina Andrzejewska 2021-01-22 0 komentarzy

Zostaw nam komentarz jeżeli ten artykuł Ci się podobał!