Wypromuj swój biznes w Internecie

Stwórz wirtualną wizytówkę firmy

Zostań liderem w swojej branży

Wynajem namiotów eventowych w Warszawie — którą firmę wybrać?

Wynajem namiotów eventowych w Warszawie — którą firmę wybrać?

Organizatorzy imprez odbywających się w plenerze muszą wziąć pod uwagę każdą ewentualność w kwestii warunków pogodowych w dniu zaplanowanego wydarzenia. Nikt przecież nie chciałby być zmuszonym do odwołania eventu ze względu na niesprzyjającą pogodę. Na szczęście można się w pewnym stopniu zabezpieczyć poprzez wypożyczenie namiotów, chroniących gości przed silnym wiatrem, deszczem oraz zbyt mocnym nasłonecznieniem. 

Wynajem namiotów w Warszawie — którą markę eventową wybrać?

Mimo iż na polskim rynku działa sporo wypożyczalni namiotów czy mebli eventowych, warto prześledzić oferty lokalnych firm i zapoznać się z opiniami dotychczasowych klientów. Kluczowe jest wsparcie pracowników w wyborze niezbędnych elementów, a także terminowa dostawa wraz z montażem i demontażem całej konstrukcji. Mile widziane są także dodatkowe usługi świadczone przez firmę czy zniżki dla stałych klientów.

W Warszawie wynajem namiotów jest oferowany przez markę STAR EVENT, która działa w branży od lat, obsługując zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców czy profesjonalnych organizatorów wydarzeń plenerowych. Firma proponuje:

  • bramy weselne,
  • parasole,
  • altanki,
  • namioty eventowe.

Ponadto warszawska wypożyczalnia zapewnia dostęp do mebli eventowych, m.in. krzeseł, stołów, mebli paletowych i LED oraz barów i lad. Nie można nie wspomnieć o dodatkowych usługach świadczonych przez firmę. Mowa o stawianiu stoisk targowych, wykonywaniu sesji zdjęciowych i scenografii czy fotorelacjach eventowych. 

Przeszkoleni pracownicy chętnie służą doradztwem oraz oszacują koszty współpracy podczas konsultacji prowadzonych telefonicznie, mailowo i za pośrednictwem czata. Na stronie zamieszczono też sporo dotychczas wykonanych projektów.

Wiktoria Michalak 2022-12-24 0 komentarzy

Zostaw nam komentarz jeżeli ten artykuł Ci się podobał!