Wypromuj swój biznes w Internecie

Stwórz wirtualną wizytówkę firmy

Zostań liderem w swojej branży

Z jakich materiałów produkuje się shafty i które są najlepsze?

Z jakich materiałów produkuje się shafty i które są najlepsze?

Wiele osób zastanawia się, jak przyjemnie spędzić czas w długie wieczory z rodziną czy przyjaciółmi. Jest wiele sposobów, aby dobrze się bawić, a jednym z nich jest zakup sprzętu do dartów. Koszt zakupu nie jest porażający, a może się okazać, że dyscyplina ta będzie nową pasją wszystkich domowników czy członków towarzystwa.

Aby rzeczywiście dostarczyć wszystkim dobrej zabawy, warto wybrać tarczę i lotki renomowanej marki. Wystarczy poprosić personel sklepu, aby pomógł dobrać artykuły dla początkujących, które nie zniechęcą do tej rozluźniającej, acz emocjonującej gry. Firma z linku dartpro.pl zatrudnia jej pasjonatów, którzy doskonale wiedzą, co potrzebne jest zarówno nowym, jak i zaawansowanym fanom.

Oprócz odpowiedniej tarczy i zestawu rzutek warto zaopatrzyć sie także w shafty, zwracając uwagę na materiał, z którego zostały wykonane. Jest to część lotki łącząca barell z piórkiem, mająca ogromny wpływ na celność. Niestety, dość często ulega ona złamaniu, dlatego warto jest mieć kilka w zapasie. W sprzedaży są shafty:

  • poliwęglanowe,
  • karbonowe,
  • tytanowe,
  • aluminiowe,
  • nylonowe.

Początkujący gracze mogą wybrać produkty nylonowe - tańsze i lżejsze, ale mniej trwałe lub aluminiowe, w tym anodowane, trwalsze i lepiej trzymające piórka. Pochodzą one od tak renomowanych producentów, jak Bull's, Red Dragon, Target, Unicorn czy Winmau i mają korzystne ceny. 

Paulina Borkowska 2023-08-08 0 komentarzy

Zostaw nam komentarz jeżeli ten artykuł Ci się podobał!